Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на 2021 рік в смт Устинівка

Дата: 04.02.2021 14:21

УСТИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

УСТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СОРОК ТРЕТЯ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАНН

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 червня 2020 року                                                                                      № 998

смт Устинівка

Про встановлення та затвердження

місцевих податків і зборів на 2021 рік

в смт Устинівка

Відповідно до статей 26, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з вимогами Податкового кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VІ із змінами та доповненнями,  враховуючи Пропозиції Державної регуляторної служби України від 04.06.2020 р. №3339/0/20-20 щодо удосконалення проєкту регуляторного акту,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити розміри ставок місцевих податків і зборів в смт Устинівка:

1.1. Податку на майно, який складається з:

1.1.1. Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – згідно з додатками 1, 2.

1.1.2. Транспортного податку – з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 грн за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

1.1.3. Плати за землю – земельного податку – згідно з додатками 3, 4.

1.2. Єдиному податку – згідно з додатками 5, 6, 7.

2. Встановити, що дане рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

3. Секретарю Устинівської селищної ради Омельченко Л.П. забезпечити оприлюднення рішення через ЗМІ та шляхом розміщення на офіційній веб-сторінці селищної ради.

4. Вважати таким, що з дня набрання чинності цим рішенням, втрачає чинність рішення Устинівської селищної ради від 07 червня 2019 року № 707 «Про встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів на 2020 рік в смт Устинівка».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, фінансів, будівництва, енергетики, соціального розвитку.

Селищний голова                                                      І.О.Пеньков

Зем_под_3-Полож21

Додаток_1