Інформаційні картки адміністративних послуг відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою

Дата: 01.11.2021 14:57

Надання ( внесення змін до) будівельного паспорту забудови земельної ділянки.

Надання викопіювання із топографічних зйомок та генеральних планів населених пунктів

Оформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами до закінчення строку його дії за заявою розповсюджувача зовнішньої реклами.

Надання ( внесення змін; скасування) містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва.

Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності.

Розгляд проектів землеустрою та підготовка висновків щодо надання земельної ділянки.

Присвоєння поштової адреси об’єкта нерухомого майна.

Видача довідки щодо адреси об’єкта нерухомого майна.

Видача ордера на видалення зелених насаджень

Взяття громадян на соціальний квартирний облік

Підготовка проектів рішень щодо переведення нежилих приміщень (будівель) у жилі та жилих у нежилі.

Переведення об’єкта нерухомого майна з житлового в нежитловий або з нежитлового в житловий фонд.

Надання згоди на розміщення на території села, селища, міста місць чи об’єктів для зберігання та захоронення відходів, сфера екологічного впливу функціонування яких включає відповідну адміністративно - територіальну одиницю

Надання дозволу на порушення об’єктів благоустрою