25 грудня – Католицьке Різдво

Дата: 24.12.2021 15:11

Цей день – спогад про диво народження у Вифлеємі Сина Божого Ісуса Христа і особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям.

Ніяке інше свято не здатне настільки об’єднати людей, як Різдво Христове. Усі віруючі вважають його сімейним святом і воліють проводити різдвяний святвечір, з 24 на 25 грудня, в колі сім’ї і родини, за святковим столом.

Доброю традицією цього свята є – в цей день не забувати про одиноких, знедолених та всіх нужденних та за можливості допомогти і їм відчути тепло домашнього затишку та щедрість  і милосердя людської душі.

Вітаємо всіх, хто 25 грудня святкує Різдво Христове та бажаємо миру, тепла і добра у ваших домівках, а в серцях і душах  - спокою та любові.

Веселих та щасливих свят!Фото без опису