Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2022 15:04

Щороку 27 січня світ вшановує пам'ять жертв Голокосту. Цього дня у 1945 році радянські солдати 1-го українського фронту звільнили в’язнів найбільшого нацистського табору Аушвіц-Біркена у в Освенцимі. Як відомо, жертвами Голокосту стали 6 мільйонів європейських євреїв, 1,5 млн. з них загинули на території України.

Вшановуючи пам'ять загиблих жертв Голокосту бібліотеками комунального закладу «Устинівська централізована бібліотечна система» проведено цикл заходів:

- тематична полиця «Цього не можна забувати» та віртуальна хвилина інформації (Докучаєвська б/ф);

- книжкова виставка «Голокост – геноцид єврейської раси» (Криничуватська б/ф);

- тематична викладка «Голокост нам треба пам’ятати, адже пам'ять, то є наша совість» (Садківська б/ф);

- тематична викладка літератури « Голокост – злочин проти людства» (Димитрівська б/ф);

- акція «Метелики пам’яті» та година пам’яті «Безсмертна сила людського духу» (Олександрівська б/ф).