Героям Крут присвячується

Дата: 28.01.2022 13:31

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

З метою вшанування пам’яті загиблих під Крутами  в  бібліотеках комунального закладу  «Устинівської централізованої  бібліотечної системи» Устинівської селищної ради  організовано:

- книжкові виставки «Пам’ятай про Крути» (Устинівська дитяча бібліотека, Ганно-Леонтовичівська  бібліотека-філія);

- у відділі абонементу Устинівської центральної бібліотеки було презентовано  виставку – пам’ять -  «Крути: трагедія,  подвиг,  пам'ять».  На виставці представлені книжки та періодичні видання, в яких розповідається про події сторічної давнини. З них ви дізнаєтесь, що 29 січня 1918 року на станції Крути (Ніжинського району Чернігівської області) кілька сотень молодих курсантів, а також київських студентів і гімназистів, рішуче відстоювали право українського народу жити у власній державі. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.