Про роботу робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів

Дата: 14.02.2022 16:16

14 лютого 2022 року робочою групою з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в закладах торгівлі  проведено  роз’яснювальню роботу щодо дотримання карантинних та протиепідемічних заходів на території Устинівської селищної територіальної громади  відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 року (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 » та з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID-19.

Устинівська селищна рада нагадує, що перебування в громадських місцях без засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, небезпечно для здоров’я та  тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Рекомендуємо дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дотримання дистанції, носіння маски та часте миття рук з милом , а також оброблення поверхонь антисептичними спиртовмісними засобами.

Бережіть себе та рідних!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису