Тематичні заходи до Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2022 14:45

Щороку, 15 лютого, в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану.

Будь-яка війна - це катастрофа для людства. І завжди – це страждання, сльози, біль... Таким болем для багатьох став Афганістан.

10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат. Під час бойових дій тисячі наших співвітчизників загинули: від ран, контузій, травм, хвороб, пропали безвісти. На сьогодні в Україні близько 150 тисяч ветеранів Афганістану.

Традиційно, з нагоди пам’ятної дати в бібліотеках КЗ «Устинівська ЦБС» проведено  низку тематичних заходів:

- зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані  Зінченко В.П.  та Дзебко П.П. (Докучаєвська б/ф);

- година пам’яті  «Афганістан : подвиг, трагедія, пам’ять” (Брусівська б/ф);

- година мужності « Час вибрав Вас» (Олександрівська б/ф);

- книжкова виставка « Афганістан то біль і смуток, чиєсь обірване життя» (Устинівська дитяча бібліотека);

- книжкова виставка « Афганістан звучить в моїй душі» (Устинівська центральна бібліотека)

- Книжкова виставка « Афганістан – ти біль моєї душі» (Ганно-Леонтовичевська б/ф).

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису