Службою пробації проводиться соціально-виховна робота з засудженими

Дата: 16.02.2022 13:32

Відповідно до законодавства України, пробація - не лише система здійснення нагляду за засудженими, а й проведення соціально-виховної роботи з ними. Протягом лютого 2022 року підобліковим клієнтам пробації Кропивницького районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області надано допомогу у поновленні ідентифікаційного податкового номеру. Так, в ході проведення соціально-виховної роботи, анкетування та визначення Оцінки ризику вчинення нового кримінального правопорушення, у засуджених було виявлено відсутність ідентифікаційного податкового номеру, які були раніше втрачені, що ставало на заваді у працевлаштуванні та унеможливлювало стати на облік до центру зайнятості для отримання статусу безробітного, чи здійснювати інші правочини. Тому, начальником районного сектору Олександром Ігнатенком було організовано відвідування Устинівської державної податкової інспекції ГУ ДПС в Кіровоградській області, де суб’єктами пробації було подано відповідні заяви, і в результаті проведеної роботи засуджені отримали даний документ.

Надалі сподіватимемось, що тепер  даним особам наявність  повного пакету документів стане в нагоді для здійснення різного роду операцій, що надалі призведе до можливості їх виправлення та повернення до загальноприйнятого життя в суспільстві.