Шановна громадо!

Дата: 26.02.2022 17:39

Хочу висловити щиру вдячність усім, хто не стоїть осторонь нашої спільної справи – оборони та захисту нашої Батьківщини.

На моє звернення про надання допомоги на потреби Збройних Сил України та територіальної оборони відгукнулася значна кількість товаровиробників, фермерів, підприємців та пересічних громадян.

Вдячний всім і кожному за розуміння та надану допомогу. Навіть найменша допомога – є значною!

Також хочу висловити щиру вдячність захисникам, мобілізованим до лав ЗСУ від Устинівської громади та всім, хто готовий захищати Устинівську громаду в складі загонів територіальної оборони.

Приємно, що у складній ситуації ми здатні згуртуватися для досягнення спільної мети – захисту України від ворога! style="width: 1px; height: 1px;" />

З повагою

Селищний голова                                                                Ігор ПЕНЬКОВ