Шановні земляки!

Дата: 28.02.2022 11:48

Станом на 28 лютого ситуація контрольована, але не проста по всій Кіровоградській області, тому вкотре наголошую та звертаю вашу увагу на дотриманні всіх вимог та заборон воєнного часу, про які вас інформуємо.

Щодо комендантської години. Закликаю всіх перебувати вдома під час дії комендантського часу, який встановлено по всій Кіровоградській області з 20.00 до 6.00 години.

Ваше перебування у комендантський час на вулицях сіл і селищ відволікає патрулів від виконання основного завдання – виявлення та знищення диверсантів.

Окрім того, рух транспортних засобів дозволено:

-в межах населених пунктів на швидкості 30 км/год.;

-особи, які мають перепустки на пересування по вулицях в період дії комендантського часу – у разі використання транспортного засобу мають рухатися лише з увімкненим  ближнім світлом фар.

Діємо злагоджено, допомагаємо один одному, віримо в українську Армію і наших чоловіків-захисників!style="width: 2px; height: 1px;" />