Про розрахунки в умовах воєнного стану

Дата: 31.03.2022 16:43

Головне управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу, що розпорядженням Уряду від 11 березня 2022 року № 212-р «Про забезпечення здійснення розрахунків підприємств, установ, організацій в умовах воєнного стану» дозволено юридичним особам – боржникам здійснювати видаткові операції з рахунків, на кошти на яких накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, виключно на такі цілі:

1) виплата заробітної плати в розмірі не більше 5 мінімальних розмірів заробітної плати в місяць на одного працівника юридичної особи – боржника;

2) сплата податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Звертаємо увагу, що статтею 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» з 01.01.2022 установлено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі – 6 500 гривень. Розпорядження №212-р набрало чинності 11.03.2022 року та діє до припинення чи скасування воєнного стану.Фото без опису