Хто може сплачувати 2% податку

Дата: 31.03.2022 16:45

Головне управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що з 1 квітня 2022 року платниками єдиного податку третьої групи можуть бути фізичні особи – підприємці та юридичні особи – суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, в яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 10 мільярдів гривень. При цьому, ставка податку для таких платників становитиме 2% доходу. Щоби скористатися такою формою ведення бізнесу, необхідно до 31 березня 2022 року (включно) подати до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву. Звертаємо увагу, що форма заяви затверджена наказом Міністерства фінансів України від 16 липня 2019 року № 308. Платник у спеціальному полі «Ставка у відсотках до доходу» рядка 5.1.1 «Обрана ставка єдиного податку під час переходу на спрощену систему оподаткування» Заяви, вказує ставку у розмірі 2 % єдиного податку.