Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

Дата: 05.04.2022 16:36

05.04.2022 року членами робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари в Устинівській селищній територіальній громаді було здійснено перевірку в п’ятьох  торговельних закладах по смт Устинівка. Заклади перевіряли на наявність відповідних ліцензій на здійснення торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією, порушень не виявлено. При перевірці в трьох закладах торгівлі було встановлено необґрунтоване підвищення ціни на деякі групи товарів, які мають соціальну значущість. Накладні на товар на момент перевірки були відсутні, що унеможливило оцінити рівень торгівельної надбавки.

За результатами перевірки підготовлена довідка та направлена до ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області  для вжиття відповідних заходів до даних  підприємцівФото без опису