До відома внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 14.04.2022 18:21

В Устинівській громаді функціонує відділ освіти, сім?’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради (начальник відділу – Кам’яна Ірина Олександрівна), який координує роботу всіх освітніх закладів громади.

Якщо ви прибули на територію Устинівської громади - у відділі освіти ви можете отримати такі послуги:

за заявою батьків дитина може навчатись дистанційно в одному з одинадцяти закладів загальної середньої освіти громади;

за заявою батьків дитина може займатися дистанційно в одному (декількох) гуртках Будинку дитячої та юнацької творчості Устинівської селищної ради (функціонує 31 гурток);

допомогу логопеда та реабілітолога (за показаннями) в Устинівському інклюзивно-ресурсному центрі;

якщо ви відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі - психологічний хаб  Устинівської громади «Ти не один!» готовий надати необхідну допомогу.

Адреса відділу освіти, сім?’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради: смт Устинівка, вул. Ювілейна, 6 (ліве крило).

Також ви можете зателефонувати на «гарячу» лінію селищного голови за номером телефону  098 3291306 і вас з’єднають з відповідним фахівцем