ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!!!

Дата: 15.04.2022 15:59

Правила подання заяви на перехід до «спецгрупи -2%»

Відповідно до оновленої редакції  пп. 9.8 підрозділу 8 розділу ХХ Податкового кодексу з 5 квітня 2022 року правила є такими.

Як і раніше, треба подати заяву (в електронній або паперовій формі) про перехід до третьої групи до ДПС. При цьому до заяви не додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.

Суб’єкт господарювання вважається платником єдиного податку «спецгрупи»:

• з 1 квітня 2022 року – у разі подання заяви до 1 квітня 2022 року;
  • з наступного робочого дня після подання заяви – у разі подання заяви  з 1 квітня 2022 року.

Для новостворених суб’єктів господарювання правила і дата потрапляння до «спецгрупи» не змінилися. Термін для подання заяви становить 10 днів з дня державної реєстрації. Такі суб’єкти господарювання вважаються платниками єдиного податку третьої групи з дня їх державної реєстрації.

А вже діючі СГ можуть не чекати наступного місяця для переходу. Якщо подати заяву зараз, то потрапити до «спецгрупи» можна просто з наступного робочого дня після дати подання заяви!

Більш детальну інформацію,  для фізичних осіб підприємців, можна дізнатися за телефоном: 36-69-38Фото без опису