Щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля?

Дата: 18.04.2022 16:28

На території нашої громади 15 квітня поточного року було проведено День благоустрою в рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля ″. Мета заходу – забезпечення утримання територій у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.

Працівники селищної ради та її структурних підрозділів, мешканці старостинських округів громади здійснювали заходи з прибирання і приведення в належний санітарний стан  прибудинкових територій, дитячих майданчиків, парків, кладовищ, пам’ятників, братських могил, вулиць, узбіччя доріг, тротуарів,  ліквідовували несанкціонованні сміттєзвалища. Дякуємо всім, хто долучився до даного заходу та своєю участю підтримав всеукраїнську  акцію.