Благоустрій

Дата: 29.04.2022 11:52

Підтримувати чистоту наших вулиць, доріг, парків, прибудинкових територій, місць поховань є одним з головних завдань нашої громади .

Отож, працівники селищної ради та її структурних підрозділів 27 та 28 квітня проводили роботи з благоустрою. Здійснювали заходи з прибирання і приведення в належний санітарний стан паркової зони  біля адмінприміщення селищної ради, центральної алеї селища, меморіального комплексу в смт Устинівка та прилеглого до нього  парку. На територіях старостинських  округів також тривають заходи з прибирання і приведення в належний санітарний стан  прибудинкових територій, дитячих майданчиків, парків, кладовищ, пам’ятників, вулиць, доріг. Запрошуємо всіх жителів громади долучатися до прибирання територій життєдіяльності.