Епідемічна ситуація з коронавірусної хвороби COVID-19 на Устинівщині станом на 12 травня 2022 року

Дата: 12.05.2022 15:08

Станом на 12.05.2022 року зареєстровано  486 лабораторно підтверджених випадки COVID-19 в т.ч. 131 випадок за період з 01 січня 2022 року.

За останню добу на території Устинівської селищної територіальної громади зареєстровано + 1 новий випадок СOVID-19, захворів чоловік.

По території:

• смт Устинівка – 1

По віку:

•  18 - 29 років – 1

Шановні мешканці! Бережіть себе та рідних. Дотримуйтесь правил протиепідемічної безпеки: носіть засоби індивідуального захисту, частіше і ретельно мийте руки та дезінфікуйте їх і ні в якому разі не торкайтесь обличчя, дотримуйтесь соціальних дистанцій, вакцинуйтесь!

Закликаємо Вас: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте  своєму сімейному лікарю. Залишайтесь вдома!