Фоточелендж до Міжнародного дня захисту дітей «Щаслива посмішка моєї дитини»

Дата: 13.05.2022 16:56

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «InternationalDayforProtectionofChildren» – прекрасне свято радості й надії, яке є одним з найстаріших  міжнародних свят.  Його було проголошено у 1925 році  в Женеві під час Всесвітньої конференції з питань захисту дітей. Починаючи з 1950 року, Міжнародний день захисту дітей відзначається в багатьох країнах світу.

Дитинство — найкраща пора в кожної людини, спогади про яку ми пронесемо через усе своє життя. І так важливо, щоб ці спогади були приємними і щасливими, сповненими маминої ласки, батьківської турботи, яскравих посмішок і сонячного тепла.

Тож з нагоди цього дня Устинівська селищна рада проводить фоточелендж «Щаслива посмішка моєї дитини». Якщо маєте бажання поділитись щасливими моментами в житті своєї дитини, долучайтесь! Не зволікайте! Ми чекаємо на ваші  фотографії!

Умови фоточеленджу дуже прості:

• На фото має бути зображена усміхнена дитина.

Фотороботи приймаються з 16  по  22  травня 2022 року на електронну адресу viddil_osms_ustynivska@ukr.net або за адресою відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради (смт.Устинівка, вул.Ювілейна, 6).

З 23 травня по 29 травня 2022 року всі фото будуть розміщені на сторінці Facebook комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» за посиланням:

Фото, за яке відвідувачі/глядачі/користувачі мережі Facebook віддадуть найбільшу кількість голосів/лайків — стане переможцем фоточеленджу. Батьки, які надсилають фото дитини або дітей, автоматично надають згоду на розміщення  світлини в соцмережі. Переможці будуть оголошені 1 червня 2022 року та отримають призи від організаторів.