Коли про захист держави дбають і клієнти пробації

Дата: 16.05.2022 17:08

Пробація – забезпечення безпеки суспільства шляхом запобігання вчиненню підобліковими органів з питань пробації правопорушеньФото без опису

До війни завжди говорилось про те, як персонал органів пробації сприяє підвищенню безпеки в громадах через виправлення правопорушників і профілактику вчинення ними нових злочинів. Зараз усе частіше розповідається про реальні історії того, як працівники та клієнти пробації допомагають у забезпеченні безпеки у своїх містах і селах, а також всієї України. Так, вже декілька осіб, жителів Устинівської територіальної громади, що перебувають на обліку в Кропивницькому районному секторі №6 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області, мобілізовано до лав Збройних сил України і стали на захист держави у боротьбі з російським агресором.

Наразі нашій Батьківщині дуже потрібна допомога та участь всіх громадян, Україна переможе! Слава Україні! Фото без опису