Подорож до країни розваг

Дата: 23.05.2022 08:51

22 травня 2022 року в смт Устинівка на території парку працівниками сектору служби у справах дітей та відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг селищної ради організовано подорож до країни розваг.

Учасниками заходів були діти різних вікових категорій, зокрема, і внутрішньо переміщених осіб. Діти мали змогу поспілкуватися, відвернути увагу від буденних труднощів, які спіткали кожного з нас, провести час корисно і цікаво та отримати заряд позитивних емоцій.

Заходи щодо змістовного дозвілля дітей будуть проводитись щоденно з 16.00 год. Чекаємо на вас !

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису