Знайомство в бібліотеці

Дата: 26.05.2022 14:08

Нещодавно, в Димитровській бібліотеці, познайомилися з чарівною, тендітною, юною дівчиною Катериною Яцкіною.

Катя займається Кіокушинкай Будо - карате. Катерина учасниця чемпіонату світу, двократна призерка Європи, чемпіонка України по кате(техніка) і куліте(бої), заслужена суддя національної категорії (1 місце в рейтингу по Україні), суддя інформатор.

Війна змусила родину Катерини тимчасово переїхати в Новоігорівський старостинський округ. Та Катя не опускає рук, легко погодилася поділитися своїми знаннями і навичками з місцевими дітьми і запропонувала регулярно проводити тренування з ними. Дітлахи, за згодою батьків, з радістю підтримали цю ідею. Тепер малеча із задоволенням проводить корисно і цікаво час в парку на галявині.

Всі бажаючі мають змогу приєднатись до тренувань.