Щодо діяльності Центру надання соціальних послуг

Дата: 01.06.2022 18:44

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради працює та  надає послуги жителям Устинівської територіальної громади.  Структура Центру слідуюча:

-відділення соціальних послуг за місцем проживання;

-відділення натуральної та грошової допомоги;

-відділення соціальної роботи.

Право на  обслуговування мають такі категорії громадян :

громадяни, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу  або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку;

інші громадяни похилого віку,  інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більще як 4 місяці), які мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів;

громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям ( і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу), стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей – інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів).

Відділення натуральної та грошової допомоги забезпечує громадян, виходячи з можливостей, наявної фінансової та матеріально-технічної бази:

- одягом , взуттям, іншими предметами першої потреби;

- засобами прокату  технічних та інших засобів реабілітації.

Відділення натуральної та грошової допомоги має право надавати на платній та безоплатній основі швацькі послуги та послуги з комплексного обслуговування і ремонту будинків.

Відділ  натуральної та грошової допомоги здійснює обслуговування громадян за умови звернення.