Літо 2022: разом до Перемоги!

Дата: 01.06.2022 19:08

Саме під таким гаслом на території Устинівської громади 01 червня 2022 року відбулися святкові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Заходи проведені в 11 населених пунктах громади, в яких взяли участь діти різних вікових категорій та соціальних груп, а також внутрішньо переміщених осіб.

Присутніх зі святом вітали селищний голова Ігор Пеньков та старости, які бажали дітям здоров’я, миру, добра, здійснення мрій і бажань. Для дітей були проведені патріотичні флешмоби, різноманітні конкурси, ігри, майстер-класи,  квести, спортивні змагання тощоФото без опису

Під час проведених заходів нагороджено переможця селищного конкурсу «Книга сімейних історій» Костянтина Костенка та фоточеленджу «Щаслива посмішка моєї дитини» Богдана Кам’яного.

Свято принесло дітям багато радості та задоволення.