При органі пробації діє дистанційний пункт з надання безоплатної правової допомоги

Дата: 15.06.2022 16:23

Юрист Устинівського бюро з надання безоплатної правової допомоги Валентин Баранов 13 червня 2022 року в селищі Устинівка консультував підоблікових засуджених та всіх бажаючих в приміщенні Кропивницького районного сектору №6 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області на запрошення начальника Олександра Ігнатенка. Під час прийому клієнти пробації мали змогу звернутись зі своїми правовими питаннями. До прикладу їх цікавили особливості відновлення документів, вирішення житлових спорів. Також було надано інформації за темами: «Твої права-надійний захист», «Як вирішити спір» та було розповсюджено інформаційні буклети за різними темами. Даний дистанційний пункт тепер діє згідно розробленого графіку роботи та суб’єкти пробації будуть постійно отримувати доступ до безоплатної правової допомоги.