Шановні медичні працівники!

Дата: 19.06.2022 07:54

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди булла однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм

Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям.

Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

Від усієї душі бажаємо нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, шани та поваги від людей. Нехай життя дарує Вам спокій, тепло і щастя, хай буде щедрим на добро та обминають Вас життєві негаразди!

З повагою селищний голова

Ігор ПЕНЬКОВ