Дата: 22.06.2022 09:59

про виявлення захворювання на африканську чуму  свиней

від 20 червня 2022 року

1. Дата та час відправки біологічного матеріалу в Кіровоградську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби – 19 червня 2022 року.
  2. Область, район, господарство, населений пункт, на території яких відібрано матеріал – вул. Дружби народів, 18, с. Івано-Благодатне, Кропивницького району, Кіровоградської області.
  3. Дата виявлення трупів та підозри на АЧС – 19 червня 2022 року.
  4. Дата встановлення діагнозу – звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 19 червня 2022 року № 2581.
  5. Методи, якими проводились дослідження для підтвердження хвороби –

полімеразна ланцюгова реакція в реальному часі (ПЛР-РЧ).

1. Категорія хворих тварин – наявність хвороби підтверджена у 1 кабана віком 11 місяців.
  2. Географічне положення місця, де був підтверджений спалах на АЧС - вул. Дружби народів, 18, с. Івано-Благодатне, Кропивницького району, Кіровоградської області, координати 48°31?24.51? Пн, 31°58?27.42? Сх.
  3. Кількість спалахів хвороби, кількість свиней з підозрою на хворобу в місці спалаху – 1 спалах (в господарстві 1 голова загинула та 3 голови живих свиней)Фото без опису