«Цікавий світ професій»

Дата: 24.06.2022 15:36

Літо – час мріяти, що всі теплі та сонячні дні будуть наповнені цікавими, та незабутніми подіями та враженнями. 24.06.2022р. в рамках обласної дитячої  акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» фахівцями Устинівської районної  філії Кіровоградського обласного центру зайнятості  проведено інтерактивний захід  «Цікавий світ професій" .

Захід проходив в розважальній формі: у вигляді різноманітних конкурсів:«Жартівлива вікторина»,»Знавець професій”,“Алфавіт професій», “Допитлива ворона”, дидактичних ігор:«Зашифровані професії», «Вгадай професію», «Професія на літеру»,гра-пантоміма “Ромашка”, “Продовж слово”, інформаційних та творчих завдань. Діти «приміряли» професії, із задоволенням вирішували проблемні професійні ситуації. Учні згадали чимало приказок та прислів’їв про працю, відгадували загадки про різноманітні професії та знаряддя праці. Кожен учасник заходу зміг виявити свою активність та ініціативність.

Учасники заходу отримали багато корисної інформації щодо професій, хороший настрій та масу позитивних емоцій.