Пошкоджено дитячий майданчик в Устинівці!

Дата: 05.07.2022 15:34

Шановні мешканці громади! На території центрального парку в смт Устинівка невідомими особами були пошкоджені об’єкти дитячого майданчика. Зухвалість непроханих гостей не знала меж. Хулігани понівечили дитячу пісочницю та зламали елементи огорожі майданчика.

Акти вандалізму та псування об’єктів комунальної власності є неприпустимими, і дуже прикро, що не цінується праця, яка виконується спільними силами задля комфортного життя у нашій громаді.

Звертаємось до усіх мешканців бути небайдужими і берегти комунальне майно, адже це наш з вами спільний дім, і безпосередньо від кожного з нас залежить, наскільки комфортним та затишним буде проживання у ньому.

У разі фіксації подібних випадків вандалізму просимо одразу повідомляти до поліції за номером 102.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису