Громадські роботи, як вид покарання - користь для суспільства

Дата: 14.07.2022 13:58

Одним із видів покарань є громадські роботи і полягають вони у виконанні безоплатних робіт на території проживання засудженої особи на користь певної громади. Сутністю покарання є безоплатна праця, від якої порушник не має права ухилитися. Головним аргументом на користь громадських робіт виступає зацікавленість і участь місцевої громади, оскільки саме за рахунок засуджених можливо виконувати роботи по прибиранню вулиць, парків, скверів, інших територій, роботи з благоустрою населеного пункту. На органи з питань пробації покладається обов’язок щодо контролю за виконанням даного виду покарання.

14 липня 2022 року Кропивницьким районним сектором №6 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області в КП «Комунальник» Устинівської селищної ради було проведено перевірку відбуття покарання та виконання судових рішень щодо осіб, засуджених до покарання у виді громадських робіт та встановлено, що засуджені впорядковують дану територію згідно складених графіків.