Спільними зусиллями ліквідували загоряння

Дата: 01.08.2022 09:59

З давніх-давен так повелось, що в українців немає чужої біди. Так і жителі  Березівки згуртувались, побачивши, як біля кладовища загорівся сухостій і в таку жарку погоду вогонь швидко поширюється по території.

Найшвидше  відреагували керівництво і працівники  ПП «Агро Ленд», які першими кинулися гасити пожежу, задіявши сільськогосподарську техніку. Також до гасіння долучилися  одноосібники Салюк В.М. і  Федунець О.О. та багато місцевих жителів.

На допомогу мешканцям прибули працівники пожежно-рятувальної служби і спільними зусиллями загоряння було ліквідовано.

Прикро визнавати, але   були і байдужі спостерігачі, які навіть коли вогонь добирався до  їхніх  садиб не допомогли рятівникам у ліквідації пожежі.

Ще раз нагадуємо жителям громади про необхідність дотримання протипожежних заходів під час літньої пори – не підпалюйте сухостій, пожнивні рештки, бережіть природу рідного краю.