Вакцина в наявності – не пропустіть щеплення!

Дата: 10.08.2022 16:37

В комунальному некомерційному підприємстві «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Устинівської селищної ради є в наявності вакцина проти коронавірусної хвороби COVID-19 Пфайзер на першу бустерну дозу, яка проводиться після 6-9 місяців після ІІ основної дози. Бустерна доза проводиться виключно вакциною Пфайзер або Модерна, незважаючи на те, якою вакциною особа вакцинувалася попередні рази.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я Украі?ни від 19.07.2022 No 1249 «Про введення в дію Рішення оперативного штабу Міністерства охорони здоров'я Украі?ни з реагування на ситуаціі? з поширення інфекціи?них хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинаціі? від 01 липня 2022 року» та позиціі? Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) 16-06/2022 згідно з протокольним рішенням НТГЕІ від 16.06.2022 рекомендовано введення другоі? бустерноі? дози мРНК вакциною з інтервалом щонаи?менше 4 місяці від першоі? бустерноі? дози для наступних груп ociб:

- особи віком понад 60 років;

- особи, які проживають у закладах догляду за літніми людьми, та особи з інвалідністю;

- особи з iмуносупресією;

- особи віком 18-59 років з медичними станами, які підвищують ризик тяжкого перебігу COVID-19 (перелік наведении? у Таблиці до Позиціі?);

- особи віком 18-59 років із значними або складними потребами в галузі охорони здоров'я, або численними супутніми захворюваннями, які підвищують ризик важкого COVlD- 19.

Внутрішньо переміщені особи можуть звернутися до пункту вакцинації для отримання бустерних доз згідно термінів вакцинаційФото без опису