До уваги внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території Устинівської селищної територіальної громади!

Дата: 26.08.2022 15:58

29 та 30 серпня 2022 року на території Устинівської селищної ради працюватимуть представники партнерської організації «Право на захист», які будуть проводити реєстрацію переміщених осіб у спеціально захищеній базі, для надання багатоцільової грошової допомоги УВКБООН.

По Устинівці реєстрація буде проводитися за адресою: смт Устинівка, вул.Ювілейна,2, відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Устинівської селищної ради. Контактна особа Баланенко Зоя Іванівна, телефон 0681750900.

По іншим населеним пунктам для отримання інформації про час і місце реєстрації необхідно звертатись до старост та діловодів Устинівської громади. Фото без опису