Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

Дата: 09.09.2022 13:51

За період з 02.09.22 року по 08.09.22 року членами робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари в Устинівській селищній територіальній громаді було здійснено перевірку в трьох старостинських округах та смт Устинівка. Перевіркою охоплено 8 торговельних закладів громади: 3 с.Криничне, 1 с.Новоігорівка, 1 с.Березівка, 3 смтУстинівка.

В одному закладі  громади (смт Устинівка)  членами робочої групи було встановлено необґрунтоване підвищення ціни на товар, який має соціальну значущість - олія. З керівником торгівельного закладу була проведена відповідна  роз’яснювальна робота щодо вим ог чинного законодавства України у частині здійснення торгівельної надбавки, а також про неприпустимість встановлення  необґрунтованого підвищення ціни.

Ціни було приведено у відповідність в ході проведення перевірки.