22 вересня - День партизанської слави

Дата: 22.09.2022 17:43

Це - державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це - день людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Клубними закладами Устинівської селищної ради до цього дня було проведено цикл заходів:

- покладання квітів до пам’ятників загиблих воїнів (Степанівський сбк, Ганно – Требинівський сбк, Седнівський сбк, Криничненський сбк);

- година пам’яті «Партизанська слава» (Брусівський сбк);

- онлайн історичний екскурс «Партизанськими стежками» (Устинівський бк спільно з Устинівським музеєм історії);

- виховна година «Партизанська слава» (Криничуватський сбк спільно з Березуватським ск та бібліотекою-філією).

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису