Про роботу робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів

Дата: 27.09.2022 17:34

27 вересня 2022 року робочою групою з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в закладах торгівлі була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання суб’єктами господарювання правил та норм під час пандемії COVID-19.

Інформування громадян проводилось на території сіл Мальчевське, Криничне, Докучаєво, було охоплено 8 закладів торгівлі.

Вкотре хочемо наголосити, що вірус передається повітряно-крапельним шляхом, зокрема, через кашель і чхання, а також контакт з поверхнями, забрудненими вірусом. COVID-19 може жити на поверхнях протягом декількох годин, але прості дезінфікуючі засоби можуть його вбити.

Нагадуємо про обов’язкове використання масок, слід часто мити руки, прикривати рот під час чхання та кашлю, уникати тісного контакту з будь-ким, хто має симптоми застуди чи грипу (кашель, чхання, лихоманка).

В чергове закликаємо усіх жителів громади до суворого дотримання встановлених протиепідемічних правил та норм.