День пам’яті трагедії Бабиного Яру

Дата: 29.09.2022 07:59

29 вересня одна з найтрагічніших сторінок в історії ХХ століття – початку масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у місті Києві. За два дні 29 та 30 вересня 1941-го року за офіційними історичними свідченнями там розстріляли майже 34 тисячі євреїв. Це були не лише жителі Києва, а й біженці з окупованих українських регіонів, що прибули до міста у надії на порятунок

Бабин Яр у світі здебільшого відомий як місце масового винищення єврейського населення в столиці України. Насправді ж він став великою братською могилою для людей багатьох національностей, в тому числі і українців.

Розстріли в Бабиному Яру тривали аж до визволення Києва від окупантів.

Сьогодні, вшановуючи пам'ять жертв Голокосту, ми згадуємо своїх предків, родичів, які загинули, тужимо за ненародженими поколіннями.  Вшановуємо хвилиною мовчання пам'ять загиблих, запалюємо свічки пам’яті.