Робота соціальних служб з засудженими

Дата: 16.11.2022 10:39

Кропивницьким районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області спільно з Центром надання соціальних послуг Устинівської селищної ради на постійній основі проводиться соціальна робота з підобліковими відповідно до Меморандуму про співправцю.

Так, всі перебуваючі на обліку засуджені молодіжного віку органом пробації направляються до відділення соціальної роботи для надання в межах своєї компетенції допомог та послуг спрямованих на вирішення потреб. Це і сприяння зміцненню родинних та суспільно-корисних зв’язків, набуття освіти, питання трудового та побутового влаштування, заходи на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику наркоманії, алкоголізму, соціально небезпечних хвороб та інше.

Як показує практика, робота з засудженими у вказаному напрямку веде до ресоціалізації та виправлення клієнтів пробації, більшість з яких повертаються до загальноприйнятих норм життя в суспільстві.Фото без опису

Олександр Ігнатенко,

Кропивницький РС №6 філії Державної установи