21 листопада український народ відзначає День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 11:27

В цей день ми віддаємо шану  патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, виходячи на Майдани та площі України.

Гідність, свобода, незалежність, суверенність, демократія, патріотизм, мужність, героїзм – усі ці поняття стали особливо близькі кожному українцю.

Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, незалежність продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. За збереження європейських цінностей платиться  неймовірна ціна: своє життя віддають найкращі, серед яких  наші земляки. Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони - Герої нашого часу.

Низький уклін воїнам, які нині захищають нашу українську землю.

Слава Україні! Шана Героям!