Шановні жителі та гості Устинівської громади!

Дата: 06.01.2023 15:08

Від щирого серця вітаю вас з Різдвом Христовим! Скільки б не було в нашому календарі свят, а народження Христа завжди буде особливим. Різдво це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів.

На жаль, цьогоріч ми зустрічаємо Різдво Христове у час повномасштабної війни і святкувати ми будемо після остаточної перемоги над ворогом. А допоки - традиційно відзначимо народження Христа в тісному родинному колі. За родинним столом багато кому не вистачатиме найдорожчих серцю. Багатьох розділяють війна і кордони, хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях, а Ангельське воїнство - охороняє нас з небес.

Кожен з нас в ці дні чекає маленького дива і кожен може зробити маленьке диво для іншого.

Тож славімо Ісуса Христа, віримо в Збройні сили України та цінуймо найдорожче, що в нас є - своїх рідних та нашу Україну.

З повагою Устинівський селищний голова                   Ігор ПЕНЬКОВ