Нарада у селищного голови

Дата: 13.01.2023 13:44

12 січня 2023 року відбулася нарада під головуванням селищного голови Ігоря Пенькова за участю заступника селищного голови, начальників відділів та структурних підрозділів Устинівської селищної ради.

На нараді було заслухано звіти начальника відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою Орешечка Є. та завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Решняк М. про проведену роботу у 2022 році.

Селищним головою було запропоновано провести обстеження територій громади та надати пропозиції з вжиття  заходів по покращенню благоустрою вказаних  територій. Також  було  акцентовано увагу на неухильному дотриманні  виконавської дисципліни.

За підсумками наради селищним головою було надано ряд доручень та встановлено терміни їх виконання.