Прощання з Михайлом Гущиним

Дата: 14.01.2023 18:36

У Новоігорівському старостинському окрузі відбулася урочисто сумна подія. Жителі старостату, представники влади і військовослужбовці зустріли з далекої воєнної дороги і провели в останню земну путь Михайла Васильовича Гущина.

Михайло Васильович народився в селі Димитрове колишнього Устинівського району 01 лютого 1966 року. Як і всі, навчався у Димитровській загальноосвітній школі, і вже у цей період зарекомендував себе відповідальним та працьовитим, любив спорт.

У Бобринецькому ДОСААФі здобув спеціальність водія. З 1984 по 1986 рік служив у Збройних Силах, був учасником бойових дій у Афганістані.

Все своє життя Михайло Васильович прожив у рідному селі, працював водієм у радгоспі, а пізніше у ПСП «Димитрово».

Коли в Україну прийшла біда Михайло Васильович не зміг відсиджуватися в тилу і з березня 2022 року пішов на службу до Збройних Сил України.

Товариським, доброзичливим, відповідальним – саме таким запам’ятають Героя-захисника бойові побратими і жителі громади. Він був прикладом відваги та героїзму, кажуть ті, хто добре його знав.

На жаль, здоров’я Михайла Васильовича не витримало непомірних навантажень. Герой помер 09 січня 2023 року під час виконання  бойового завдання щодо захисту незалежності та суверенітету України.

Устинівська селищна рада, її виконавчий комітет, жителі громади глибоко сумують з приводу смерті військовослужбовця Збройних Сил України, патріота рідної землі, гідного сина України.

Вічна пам’ять і слава Герою-захиснику, пам’ятаймо про його земне життя, яке він віддав за нас.

Слава Україні! Героям Слава!