Вдячні за підтримку

Дата: 19.01.2023 16:16

В наш нелегкий час, коли все більше хворих,  як жителів територіальної громади так і внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців потребують турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми,  як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

Адміністрація КНП «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради висловлює найщирішу вдячність Устинівському селищному голові Пенькову І.О., старостам та жителям Устинівської територіальної громади за організацію надання матеріальної  підтримки у вигляді продуктів харчування  для потреб хворих, які лікуються в стаціонарних відділеннях.

Дякуючи цьому, раціон хворих урізноманітнився фруктами, овочами, компотами, свіжою випічкою.

Приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців громади. Нехай Господь пошле вам і вашим сім’ям міцне здоров’я, щастя, мирне небо за ваші доброчинні справи.