Відзначили прийдешній День Соборності України

Дата: 20.01.2023 09:58

22 січня Україна відзначає День Соборності - день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

З цієї нагоди сьогодні, 20 січня 2023 року,  центральною алеєю Устинівки пройшла мирна хода працівників  селищної ради на  чолі з селищним головою Ігорем Пеньковим та заступниками. Учасники ходи поклали квіти до пам’ятного знаку, загиблим в АТО, захисникам і вшанували їх пам’ять та пам’ять загиблих воїнів у російсько-українській війні  хвилиною мовчання.

Селищний голова зазначив, що історичний Акт Злуки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі. Наш ворог хотів нас знищити, а зробив сильними як ніколи, тому і надалі нам потрібно триматися разом. Щоб бути сильними, треба стати єдиними. Пам’ятаймо про це!