Нарада у селищного голови

Дата: 20.01.2023 11:10

19 січня 2023 року відбулася нарада під головуванням селищного голови Ігоря Пенькова за участю заступників селищного голови, начальників відділів, секторів та структурних підрозділів Устинівської селищної ради.

На нараді було заслухано звіти начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини Семенюка В. та начальника служби у справах дітей Басай А. про проведену роботу у 2022 році.

В ході обговорення заслуханих звітів селищним головою було зазначено про необхідність виконання у повному обсязі, прийнятих селищною радою програм розвитку культури у громаді на 2022-2027 роки та продовження роботи з організації та проведення культурно-дозвіллєвих заходів на належному рівні. Також було наголошено на продовженні проведення планових рейдів службою у справах дітей з метою виявлення сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, роз’яснювальної роботи на сторінках засобів масової інформації щодо попередження жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї тощо.

За підсумками наради селищним головою було надано ряд доручень та встановлено терміни їх виконання.