«Діти дітям. З добром у серці»

Дата: 23.02.2023 16:38

Розпорядженням селищного голови від 20.02.2023 року № 23-р затверджено план заходів про проведення на території  Устинівської громади щорічної акції «Діти дітям. З добром у серці», відповідно до якого з 24 лютого по 24 березня 2023 року буде проходити добровільний збір іграшок з листами-побажаннями від дітей, які проживають на території Устинівської громади з метою передачі їх, як благодійної допомоги, до закладів цілодобового утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема постраждалих внаслідок військових дій.

Запрошуємо всіх дітей взяти участь в акції та подарувати іншій, незнайомій дитині  позитивні емоції, слова підтримки.

Одна дитина – одна іграшка, лист обов’язково прикріплюємо за допомогою скотчу, мотузки, нитки чи резинки, і кладемо в бокси.

Писати можна, що завгодно. Це можуть бути слова побажання, вірш чи проза.

Бокси для збору іграшок будуть встановлені в приміщенні селищної ради на 1 поверсі, в приміщеннях старостатів та закладах освіти.

Зібрані іграшки буде відправлено засобами транспортного перевезення у заклади цілодобового перебування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування по всій території країни.

Війна назавжди залишить свій відбиток на кожному. З початку повномасштабного вторгнення багато сімей залишилось без домівок, є неповні родини, а деякі діти залишилися без батьків. Не будемо байдужими! Подаруймо частинку тепла, добра, тим, хто цього потребує!Фото без опису