ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ХУДОЖНИК СЛОВА І ПЕНЗЛЯ

Дата: 13.03.2023 15:06

До Шевченківських днів та на виконання заходів Програми розвитку та функціонування української мови в Устинівській селищній територіальній громаді на 2022-2027 роки 9 березня 2023 року в Устинівському музеї історії відкрилася виставка дитячих малюнків «Читаючи Шевченка…». Спільний захід музею, шкільної та дитячої бібліотек викликав значний інтерес дітвори. Близько тридцяти дитячих малюнків за мотивами творів Тараса Григоровича Шевченка захоплюють щирістю і безпосередністю, старанністю виконання та глибокою уявою.

З 9 по 13 березня 2023 року виставку відвідали вже близько шістдесяти дітей, які не тільки знайомилися з роботами однолітків, а й декламували улюблені вірші великого Кобзаря, знайомилися з тематичною експозицією з фондів музею, слухали пісні на вірші Поета.

Творчість Шевченка – поета, й Шевченка – художника ідейно й тематично єдині, взаємопов’язані і доповнюють одна другу.

Пізнаємо Шевченка у всій його величі!