Виїзні рейди

Дата: 22.03.2023 17:04

Відповідно до плану роботи, 21.03.2023 та 22.03.2023 року начальником служби у справах дітей, фахівцем з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг, інспектором СЮП ВП Кропивницького районного управління поліції, практичним психологом Устинівського ліцею у складі робочої групи з проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», здійснювались перевірки умов проживання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах на територіях: смт Устинівка, с. Березівка, с. Сонцеве.

В ході проведення рейду було вручено 1 попередження за ухилення від виконання батьківських обов’язків та 1 запрошення на засідання комісії з питань захисту прав дитини, обстежено 9 сімей, в яких виховується 25 дітей.

Проведено бесіди щодо здорового способу життя та відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.

Робота в даному напрямку триває.