«Діти дітям. З добром у серці»

Дата: 30.03.2023 16:24

З 24 лютого по 24 березня 2023 року в рамках акції «Діти дітям. З добром у серці» проходив добровільний збір іграшок з листами-побажаннями від дітей, які проживають на території Устинівської громади. Зібрані іграшки, як благодійна допомога, будуть передані до закладів цілодобового перебування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема постраждалих внаслідок військових дій.

Щиро вдячні всім учасникам акції за активну участь! Частина зібраних іграшок вже передана до комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кіровоградської обласної ради, інші – готові до відправки у заклади цілодобового перебування Кіровоградської, Миколаївської, Вінницької, Чернігівської областей.