Про шкідливість використання штучних квітів на кладовищах

Дата: 03.04.2023 11:46

З наближенням поминальних днів ми  повертаємось до звички використання штучних квітів, не заглиблюючись в проблеми, які вони породжують.

Штучні квіти - загроза екології та нашому життю.  Пластик, з якого вони зроблені, розкладається понад сто років. Під впливом сонця та при спалюванні виділяється велика кількість діоксинів та  канцерогенів, які несуть шкоду всьому живому та сприяють виникненню онкологічних захворювань та зниженню імунітету.

Тож, турбуючись про екологію та здоров’я мешканців нашої громади, слід зробити крок назустріч новим традиціям. Адже є чудова  альтернатива заміні штучних квітів - різномаїття ґрунтопокривних рослин таких, як барвінок, чебрець, очитки та молодила, які покривають могилу суцільним шаром, нарциси та іриси.

В такому б, здавалось, незначному питанні вирішується здорове майбутнє наших дітей.

Просимо мешканців  громади з розумінням віднестися до цього питання і по можливості  вшановувати пам'ять померлих без шкоди  здоровю та довкіллю.Фото без опису